1.jpg2.jpg3.jpg

AKTUALNOŚCI

dnia 07.07.2016

Psychoterapia, Psychoedukacja, Szkolenia ‘Sens’

i Pracownia Praktyk Integralnych

zapraszają na roczny trening autorskiej, unikalnej terapii integralnej

pt.

Ciało i wyobraźnia

Trening Autogenny Schultza (TAS)

w Integralnej Terapii Kryzysów Psychicznych i Zaburzeń Depresyjnych

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby pracujące oraz studiujące w obszarze psychologii, medycyny, pedagogiki, psychoterapii, pielęgniarstwa psychiatrycznego, terapii zajęciowej, arteterapii, fizjoterapii, trenerów relaksacji i jogi oraz innych kierunków (także studiów podyplomowych), zorientowanych na pracę w obszarze szeroko rozumianego zdrowia.

Celem rocznego treningu jest:

  • Nabycie umiejętności stosowania TAS i analizy materiału psychicznego w podejściu Jungowskim jako wielowymiarowego, integralnego oddziaływania terapeutycznego, wspomagającego proces zdrowienia i wglądu, ułatwiającego integrację przebytych doświadczeń;
  • Nabycie umiejętności stosowania ujęcia TAS i analizy Jungowskiej jako integralnej, samorozwojowej praktyki, otwierającej na własny potencjał rozwojowy, zapobiegającej wypaleniu zawodowemu, wspomagającej radzenie sobie ze stresem, kryzysem psychicznym, etc.

Trening zakończony jest egzaminem praktycznym uczestnika: samodzielnie przeprowadzoną sesją relaksacji, połączoną z analizą.

Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia Treningu, firmowany przez: ‘Psychoterapia, Psychoedukacja, Szkolenia SENS’ i Pracownię Praktyk Integralnych.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w godz. 19:00-21:00, we Wrocławiu, przy ul. Bocznej 12 (budynek CS Szkolenie i Doradztwo). Dzień zajęć do ustalenia z uczestnikami.

Koszt jednej godziny zajęć wynosi 35,00 zł. 

Kontakt:

 Renata Niemierowska: tel.: 519 377 418, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Krystyna Węgłowska-Rzepa:  tel.: 510 298 565, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy

Zapisy odbywają się drogą e-mailową i /lub telefoniczną do końca września 2016. Grupa rozpoczyna zajęcia z początkiem października 2016. Szczegółowe informacje, opis zajęć, kalendarium i nr konta dla dokonywania płatności, prześlemy osobom zainteresowanym drogą e-mailową.

Szkolenie zaplanowane jest na 10 miesięcy, obejmuje 90 godz. zajęć praktycznych połączonych z wykładami. Koszt całości szkolenia wynosi 3150 zł. Istnieje możliwość 10% zniżki dla osób wpłacających całą sumę na początku szkolenia i 5% zniżki dla osób wpłacających w dwóch ratach. Możliwa jest również forma płatności za każdy miesiąc z osobna.

Zakwalifikowanie do grupy odbywa się po przeprowadzeniu rozmowy wstępnej oraz po dokonaniu pierwszej wpłaty za zajęcia.

Serdecznie zapraszamy

na nasz unikalny, roczny Trening, odkrycie i poznanie cennej metody pracy terapeutycznej i samorozwojowej, a zarazem wspólną podróż w poszukiwaniu własnych, ukrytych skarbów

                                  Renata Niemierowska & Krystyna Węgłowska-Rzepa

 

  • R. Niemierowska, trener relaksacji, członek i założyciel (do 2012 r. prezes) STiPR „Przestrzeń” www.przestrzenrelaksacji.pl, wykładowca PSPPJ, AWF (psychologia jogi); Pracownia Praktyk Integralnych (strona internetowa w budowie), współpracująca z Psychoterapia, Psychoedukacja, Szkolenia ‘SENS’.
  • Krystyna Węgłowska-Rzepa, psycholog, psychoterapeuta, analityk Jungowski, członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej, członek International Association for Analytical Psychology (IAAP), pracownik naukowo-dydaktyczny w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego; właścicielka firmy Psychoterapia, Psychoedukacja, Psychoedukacja, Szkolenia ‘SENS’ www.psychoterapia-sens.pl

 

.............................................

dnia 03.06.2016

Otwieramy nabór do grupy terapeutyczno-rozwojowej

Spotkania grupowe dają możliwość przyjrzenia się swoim zachowaniom i odczuciom w kontaktach z innymi ludźmi. Umożliwiają wymianę doświadczeń i własnych sposobów radzenie sobie w różnych życiowych okolicznościach. W terapii grupowej odkrywamy podobieństwa między sobą i pozostałymi uczestnikami. Podczas spotkań dochodzi do otrzymywania i udzielania wsparcia oraz informacji zwrotnych. W trakcie sesji grupowych dowiadujemy się, jakie mamy możliwości na tworzenie satysfakcjonujących relacji z innymi, czym kierujemy się przy doborze partnera, co nas oddala a co przybliża do innych ludzi. Ważnym elementem pracy grupowej jest refleksja nad świadomymi i ukrytymi aspektami naszego zachowania. W efekcie zyskujemy nowe spojrzenie na siebie i swoje związki, możemy zmienić swój sposób przeżywania i rozumienia różnych życiowych sytuacji oraz nabyć umiejętności wpływania na własne życie.

 

Zapraszamy do udziału w grupie osoby, które:

-        doświadczają trudności w relacjach interpersonalnych

-        wchodzą w niesatysfakcjonujące związki

-        są po rozstaniu lub w jego trakcie

-        mają trudności w opuszczeniu partnera, przy którym czują się ranione i deprecjonowane

-        są osobami samotnymi i ciągle czekają na swoją „drugą połówkę”

-        nie chcą już dłużej być singlami

 

Zapisy do 31.10.2015:

E- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:  510 298 565 oraz 535 436 219

Adres: Wrocław ul. Boczna 12/213

 

Czas trwania grupy od 6 do 9 miesięcy. Spotkania odbywają się raz w tygodniu przez 2 godziny w poniedziałki od 18.00 do 20.00.

Udział w grupie poprzedzony jest dwiema konsultacjami z prowadzącymi.

Miejsce konsultacji: Wrocław, ul. Boczna 12/213.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu e-mailowego i/lub telefonicznego z prowadzącymi.

 

Grupa prowadzona jest przez specjalistów,

członków Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej:

Krystyna Węgłowska-Rzepa, psycholog, psychoterapeuta, analityk jungowski

Mateusz Kolaszkiewicz, psycholog, psychoterapeuta

www.terapia-kolaszkiewicz.pl

                                                                          Zapraszamy!

Copyright © www.psychoterapia-sens.pl - psychoterapia, psychoedukacja Wrocław,   wykonanie: strony www, tania reklama