Oferta

Oferta - psychoterapia, analiza jungowska, psychoedukacja Wrocław

Analiza jungowska - jest formą psychoterapii opartą na wzajemnym dialogu zachodzącym między dwiema osobami – analitykiem i analizowanym (klientem). W analizie poszukuje się znaczeń różnego rodzaju treści psychicznych zwłaszcza nieświadomych i różnych wzorców funkcjonowania osoby w jej codziennym życiu, niekiedy głęboko zakorzenionych w psychice. Ich odkrycie i zrozumienie  poszerza perspektywę widzenia własnej osoby i własnych możliwości rozwojowych, nadaje pełniejszy sens własnej egzystencji, włączając osobę w kulturowy i historyczny kontekst życia. 


Psychoterapia indywidualna - (krótkoterminowa lub długoterminowa) - cykl systematycznych spotkań indywidualnych z psychoterapeutą, które ukierunkowane są na rozwiązanie zgłaszanego problemu.


Psychoterapia par - adresowana do par, które mają trudności w związku, przeżywają kryzys i pragną zmiany w dotychczasowych relacjach.


Konsultacje psychologiczne - spotkania, które mają na celu wstępne rozeznanie w trudnościach i poszukiwanie najwłaściwszej formy pomocy.


Psychoedukacja - ma na celu przekazywanie wiedzy na temat funkcjonowania człowieka w różnych okolicznościach życiowych i warunkach społecznych. Stosowana jest w wyznaczaniu celów edukacyjnych, w występowaniu trudności wychowawczych, w zaburzeniach funkcjonowania społecznego a także w leczeniu zaburzeń psychicznych. Psychoedukacja jest zwykle prowadzona w formie zajęć grupowych przy wykorzystaniu aktywnych technik uczenia się jak warsztaty, dyskusje czy szkolenia.


Warsztaty psychoedukacyjne - to cykl spotkań skoncentrowanych wokół tematów istotnych dla funkcjonowania psychologicznego zainteresowanych osób


Szkolenia – to specjalistyczny rodzaj zajęć mający na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji ogólnych lub zawodowych.


Czas trwania jednego spotkania:

Konsultacja oraz sesja analizy i sesja terapii indywidualnej - 50 minut
Konsultacja/ psychoterapia pary - do 90 minut
Warsztaty i szkolenia – do 8 godzin w ciągu dnia

Adres gabinetu

  Krystyna Węgłowska-Rzepa
ul. Sołtysowicka 21C pokój 50
51-168 Wrocław

Kontakt

Oferta

- Analiza jungowska
- Psychoterapia indywidualna
- Psychoterapia par
- Konsultacje psychologiczne
- Warsztaty psychoedukacyjne
- Szkolenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK